Oferty pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy nowej osoby do naszego zespołu. Jeśli nie boisz się wyzwań i pracy z innowacyjnymi produktami zapraszamy Cię do współpracy!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
Specjalista ds. Badań i Rozwoju - Analityk

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:
  • Analizy fizyko-chemiczne nanocząstek metali i ich związków w postaci proszków, koloidów oraz kompozytów o osnowie organicznej i nieorganicznej metodami: SEM, EDS, DLS, UV-VIS, AFM, FTIR,
  • Interpretację otrzymanych wyników oraz porównanie z danymi literaturowymi,
  • Tworzenie raportów w oparciu o otrzymane wyniki,
  • Rozwijanie metodyki badawczej wyżej wymienionymi technikami,
  • Kalibrację oraz walidację wyżej wymienionych urządzeń,
  • Nadzór nad stanem technicznym oraz przeglądami i serwisem aparatury pomiarowej.

    Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: chemia, fizyka, materiałoznawstwo, mile widziana specjalizacja w obszarze analizy instrumentalnej,
  • Znajomość obsługi wysokorozdzielczego mikroskopu SEM+EDS:
    • Umiejętność podstawowej technicznej obsługi mikroskopu SEM,
    • Preparatyka próbek, analiza oraz interpretacja wyników w trybie pracy SE i BSE, STEM, EDS,
    • Preparatyka próbek, analiza oraz interpretacja wyników w trybie pracy pomiaru topografii oraz kontrastu fazowego,
  • Znajomość obsługi spektrometru DLS:
    • Preparatyka próbek koloidów nano- i mikrocząstek,
    • Pomiar potencjału zeta,
    • Interpretacja wyników pomiaru,
  • Znajomość obsługi spektrometrów FTIR i UV-VIS:
    • Preparatyka, analiza oraz interpretacja wyników w trybie transmisyjnym oraz odbiciowym próbek w postaci płynnej oraz stałej,
    • Umiejętność rozwiązywania widm,

  • Umiejętność pracy w zespole projektowym,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Doświadczenie w dziedzinie nanotechnologii będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV na adres mailowy: kontakt@smartnanotech.com.pl

Smart Nanotechnologies zastrzega sobie prawo do kontaktów tylko z wybranymi kandydatami.
CV z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, w tym wizerunku, przez Smart Nanotechnologies S.A. w celu wzięcia udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym oraz w przyszłych procesach rekrutacyjnych.” prosimy o przesyłanie na adres siedziby spółki: Smart Nanotechnologies S.A, ul. Karola Olszewskiego 25, 32-566 Alwernia z adnotacją „rekrutacja na stanowisko: RMS”

Administratorem danych osobowych jest Smart Nanotechnologies S.A. ul. Karola Olszewskiego 25, 32-566 Alwernia, adres e-mail:kontakt@smartnanotech.com.pl. Inspektor Ochrony Danych Osobowy w Spółce, adres email: rodo@alwernia.com.pl, nr telefonu: 12/ 2589 302, adres do korespondencji: ul. Karola Olszewskiego 25, 32-566 Alwernia. Dane osobowe gromadzone w związku z rekrutacją do pracy w Spółce przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej jako RODO). Dane osobowe kandydata do pracy przetwarzane są przez czas trwania procesu rekrutacyjnego. Kandydat do pracy posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji celu, o którym mowa powyżej. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO.

Regionalny Manager ds. Sprzedaży
obszar południowy

Opis stanowiska, zakres obowiązków:
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Współpraca i budowanie długotrwałych relacji z klientami firmy
  • Aktywne poszukiwanie i nawiązanie współpracy z nowymi klientami
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Przygotowanie ofert handlowych i negocjacja warunków współpracy
  • Organizacja i udział w konferencjach i wystawach branżowych
  • Systematyczne pogłębianie wiedzy produktowej i sprzedażowej

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego popartego sukcesami sprzedażowymi
  • Wykształcenie wyższe, preferowane zootechniczne, weterynaryjne lub rolnicze
  • Umiejętność  pracy z dystrybutorami
  • Wysoka motywacja zawodowa oraz zdolności interpersonalne
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Przedsiębiorczość, entuzjazm i zapał do pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera
  • Znajomość rynku i doświadczenie w branży hodowlanej i/lub weterynaryjnej
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV na adres mailowy:
kontakt@smartnanotech.com.pl